.

.

Remanufactured Мастило Касети За HP 336 342 XL HP336 Deskjet D5740 6450 6540 6520 6620 6840 9800 OFFICE7210 7310 7410

Remanufactured Мастило Касети За HP 336 342 XL HP336 Deskjet D5740 6450 6540 6520 6620 6840 9800 OFFICE7210 7310 7410

DEN 722.00
DEN 839.52
-14 %
Од стока


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
336
Црна
1
6ml 342 Три-Боја 1 9ml
Се користи За HP Принтер Модел :
DESKJET 460 460 C 460 CB 460 WBT 460 WF 5740 5743 5745 5748 5793 6520
DESKJET 6540 6540 D 6540 DT 6543 6543 D 6620 6623 6830 6840 6843 9800 9803 9860
OFFICEJET 6200 6203 6205 6208 6210 6213 6215 7200 7205 7208 7210 7213 7215 7218
OFFICEJET 7300 7310 7313 7400 7408 7410 7413 H470 K7100 K7103 K7108 K7100 K7103 K7108
PHOTOSMART 2600 2605 2610 2613 2615 2700 2710
2713 7800 7838 7850
PHOTOSMART 8000 8030 8039 8049 8050 8053 8100 8150 8153 8400 8450 8450 8453
PHOTOSMART C3100 C3110 C3125 C3135 C3140 C3150 C3170 C3173 C3175 C3180
C3183 C3185 C3188 C3190 C3193 C3194 B8330 B8338 B8350 B8353
PSC 1500 1503 1504 1507 1508 1510 1510 S 1510 V 1510 1513 ГОДИНА XI 1513 S
PSC 1600 1603 1610 1610 XI 1613 ГОДИНА 1615 1618 2350 2300 2352 2353 2355 2355 V 2355 XI
PSC 2357 2358 2600 2610 2610 V 2613 2619 2710 2710 XI
...
( Се користи за Принтери купи од Западна Европа)
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!
.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,Други,К
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
R

Купувачите избираат и