.

.

Remanufactured Мастило Касети За HP 338 XL HP338 C8765E Photosmart 2500 Серија 2570 2573 2575 2575A 2575v 2575xi 8000 8030 8038

Remanufactured Мастило Касети За HP 338 XL HP338 C8765E Photosmart 2500 Серија 2570 2573 2575 2575A 2575v 2575xi 8000 8030 8038

DEN 438.00
DEN 509.28
-14 %
Од стока


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
338
Црна
1
25ml 0 Три-Боја 0 17ml
Се користи За HP Принтер Модел :
Photosmart 2500 Серија 2570 2573 2575 2575 A 2575v
2575xi 8000 8030 8038 8049 8050 8050v 8050xi 8053
8153 8700 2610 2613 2710 2713 8150 8453
Deskjet 5740 6520 6540 6840
PSC 2355
Officejet 6210 7310 7313 7410 7413
...
( Се користи за Принтери купи од Западна Европа)
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
R

Купувачите избираат и