.

.

Remanufactured Мастило Касети За HP 339 XL HP339 C8767E Officejet 6300 Сите-во-Едно Серија 6301 6304 6305 6307 6308 6310 6310v

Remanufactured Мастило Касети За HP 339 XL HP339 C8767E Officejet 6300 Сите-во-Едно Серија 6301 6304 6305 6307 6308 6310 6310v

DEN 438.00
DEN 509.28
-14 %
Од стока


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
339
Црна
1
25ml 0 Три-Боја 0 17ml
Се користи За HP Принтер Модел :
Deskjet 6940 6940dt 6943 6980 6980dt 6980xi 6983 6988 6988dt 6988xi
Officejet 6300 Сите-во-Едно Серија 6301 6304 6305 6307 6308 6310
6310v 6310xi 6313 6315 6318
Officejet K7100 K7103 K7108
...
( Се користи за Принтери купи од Западна Европа)
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,Други,К
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
R

Купувачите избираат и