.

.

2017 Добредојдовте патосници Желки Печатени Бања, Кујна Теписи Doormats Мачка Кат Мат за Дневна Соба Против Пролизгување Tapete Esteras

2017 Добредојдовте патосници Желки Печатени Бања, Кујна Теписи Doormats Мачка Кат Мат за Дневна Соба Против Пролизгување Tapete Esteras

DEN 318.00
DEN 624.00
-49 %
Од стока


2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патосници
Производ Функција : -Главни Материјали : Пред страна : Чувствува; Задната страна : Анти-лизга гумени Околу Димензии : 40x60cm 50x80cm -Не-токсични, без мирис, без варијанта, не се лепливи,перат,носат-отпор -Тоа може да се користи во влезна врата,подот,кујна,купатило,спална соба,дневна соба,балкон,канцеларија и слично-абсорпција на Вода, прашина собирање,Не се лизга перформанси е добро. ние сме Фабрика, имаме многу стил можете да изберете ,cusion залив и душеци итн ... Испраќање & Превозот Нашите производи се многу соодветни, ве молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.
1.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија. Ви благодариме на соработката.
2.Објектот ќе биде предаден во рок од 2-5 работни дена од денот на приемот на плаќање.
3. Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен. Ве молиме да се разбере.
4.Ако не сте ја прими стоката во рок од 45 дена, pls дозволете ни 3-5 работни дена за проверка undelivered пакети пред ние ова прашање ќе се наплата.

Големина:
50x80cm, 40x60cm
Стил:
Европа
Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Tablemat,Голф,Бања
Примена:
Спална соба
Функција:
Навремено-Отпорни,Водоотпорен,Корозија-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
Бренд Име:
carppe
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Печатени
Примена:
влезна врата,подот,кујна,купатило,спална соба,дневна соба,балкон,службеници
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
F2347
Спецификација:
40x60cm 50x80cm
Техника:
Не-ткаени Текстилни
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Шаблон Тип:
Желки
дизајн:
Печати
Обичај:
можете да custom
R

Купувачите избираат и