.

.

Montessori Печат Игра Про Математика Играчки во Раното Детство за Образование и Учење бебе Деца Играчки за момчиња и девојчиња подарок

Montessori Печат Игра Про Математика Играчки во Раното Детство за Образование и Учење бебе Деца Играчки за момчиња и девојчиња подарок

DEN 1205.00
DEN 1295.52
-7 %
Од стока


Препорачана Возраст : 3 години и нагоре.
Тежина : 0.9 кг/set.
1.За Плаќање Banktransfer 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 2.За пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот 4.Ако се избере " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", ве молиме да знаат дека овој вид на логистика е untracked. адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Карактеристики:
Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Семејството опрема
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
MWZ
Предупредување:
Мали Делови
R

Купувачите избираат и