.

.

Работна плоча погоден За HP 6300 6380 Про серија 657239-001 плоча Q75 ЗАОСТАНУВААТ 1155 DDR3 тестирано

Работна плоча погоден За HP 6300 6380 Про серија 657239-001 плоча Q75 ЗАОСТАНУВААТ 1155 DDR3 тестирано

DEN 1895.00
DEN 2016.00
-6 %
Од стока

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Пред што ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист . ако не сте сигурни дека е иста или не ,ве молиме контактирајте со нас и испратете ја вашата стара плоча фотографии (вклучуваат и на предната и задната страна) за нас.Ние ќе испрати точниот плоча за вас. За По-продажба на Услуги : Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми E-mail или онлајн контакт, јас би бил среќен да ви помогне ,производ гаранција за 90 дена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да.Нашите клиенти се приоритет. Тоа е нашата почести да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме да не известите пред објавување на било какви негативни повратни информации. Ние може да гарантира дека ние ќе се потрудиме да се направи вашата нарачка пријатно искуство.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас, ви благодарам многу.

Примена:
Лаптоп
Пристаништа:
Ethernet
Меморија Тип:
DDR3
Број На Модел На:
657239-001
Бренд Име:
KEFU
Тип Socket:
LGA 1155
Чипсет:
A55
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Целосно тестирани:
Yes
Ре-проверува пред превозот:
дефинитивно
Со гаранција:
Yes
Состојба:
совршен
испорака:
на светот
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи Статус:
Акции
R

Купувачите избираат и