.

.

Долг Ракав Осип Guard Заврши Графички Компресија Шорцеви Мулти-користење Фитнес ММА Блузи Кошули Мажите Одговара

Долг Ракав Осип Guard Заврши Графички Компресија Шорцеви Мулти-користење Фитнес ММА Блузи Кошули Мажите Одговара

DEN 863.00
DEN 1039.68
-17 %
Од стока


Ние Seiko секој детал, Секоја игла, На прва линија ....
Забелешка : овие податоци е прирачник за грешка при мерење 1-3 CM чисто нормално.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Декорација:
Црисс-Крос
Стил:
Модерна
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Памук
Од Страна Должина:
Панталони
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
PADEGAO
Шаблон Тип:
Геометриски
Затворање Тип:
Никој
активност:
Крос-Кантри, Велосипедизам, Безбол, Фудбал, Racing, Фитнес
Повод:
Слободно Време За Спорт, Вежбајте, Перформанси, Отворен, Затворен
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL/XXXXL
Еластичноста:
еластичен
Дебелина:
Тенка
Стил:
Активни
R

Купувачите избираат и