.

.

Mengyusha Мажите Кожени Чевли Луксузен Бренд Мажите Станови Чевли Мода Обичните Машки Чевли 2018 Црно Бели Мажи Мокасини Обувки

Mengyusha Мажите Кожени Чевли Луксузен Бренд Мажите Станови Чевли Мода Обичните Машки Чевли 2018 Црно Бели Мажи Мокасини Обувки

DEN 918.00
DEN 1080.00
-15 %
Од стока


Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Бренд Име:
Mengyusha
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Mesh
Чевли Тип:
Основни
Функција:
Дише,Масажа,Водоотпорен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
8807
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
R

Купувачите избираат и