.

.

CUDDLYIIPANDA 2018 Нови Мажите Печатење Мода Обичните Патики Сомот Метал Чевли Мажите Возење Чевли Машки Обувки Удобно

CUDDLYIIPANDA 2018 Нови Мажите Печатење Мода Обичните Патики Сомот Метал Чевли Мажите Возење Чевли Машки Обувки Удобно

DEN 2049.00
DEN 4879.20
-58 %
Од стока


Чевли Големина:
6, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Бренд Име:
CuddlyIIPanda
Горниот Материјал:
Микрофибер
Функција:
Дише,Масажа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
3231
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Мокасини
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
R

Купувачите избираат и