.

.

Вистински Гуштер Примероци Во Јасна Lucite Блок Образовни Инструмент Средно училиште биологија Училиште наставни помагала 6.4*1.8*14cm

Вистински Гуштер Примероци Во Јасна Lucite Блок Образовни Инструмент Средно училиште биологија Училиште наставни помагала 6.4*1.8*14cm

DEN 603.00
DEN 753.60
-20 %
Од стока


Вистински Гуштер Примероци Во Јасна Lucite Блок Образовни Инструмент Средно училиште биологија Училиште наставни помагала 6.4*1.8*14cm

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
651132
Тип:
анатомски модел
Бренд Име:
PLLCUTE
R

Купувачите избираат и