.

.

солидна карбид HRC55 D4 6*H 1 1.5 2mm Т тип мелење машина ,на крајот мелница за cnc машина

солидна карбид HRC55 D4 6*H 1 1.5 2mm Т тип мелење машина ,на крајот мелница за cnc машина

DEN 1896.00
DEN 1896.48
-0 %
Од стока


Сечилото Дијаметар : 4/6mm
Сечилото Максимална : 1/1.5/2mm Avoide празни Дијаметар : 2,3 мм Avoide празни Должина : 5,6 милиметри месо тело со Дијаметар : 4,6 mm Над Должина : 50mm Слој : НЕМА слој Пакување вклучуваат : 5 КОМПЈУТЕРИ Компанија фото
Карактеристики :
1.Брборењата отпорни дизајн за супериорен во однос на површината за бои и долго алатка живот
2.Оптимизиран за доделување на температурите и барањата на предизвик материјали како што се Висока Темп Легури
3.Остри сечење разумен се исти со висока јачина на машина
4.Лак олеснување агол прави алатка за подобро да се носат-отпорот
ФОТО-
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Соработува со folowing 5 предности

Димензии:
4D 1H, 4D 1.5 H, 4D 2H, 6D 1H, 6D 1.5 H, 6D 2H, 6D 2.5 H, 6D 3H
Бренд Име:
LRTOL
Вкупна Должина:
50mm
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Дијаметар:
4/6mm
Број На Модел На:
D4 6*H 1/1.5/2mm
Обложување:
НЕ CAOTING
HRC цврстина:
HRC55
Процесот материјал:
Железо, бакар, алуминиум ,легиран челик ,од леано железо, бакар
Флејта:
4f
Материјал:
карбид волфрам
Пакет:
5pcs/многу
R

Купувачите избираат и