.

.

S-рамо мелење машина Indexable вметнете APKT1604 Од ZCC.КТ диск PE01.16Z32.032.03/EMP01-032-G32-AP16-03 топла продажба во Странство

S-рамо мелење машина Indexable вметнете APKT1604 Од ZCC.КТ диск PE01.16Z32.032.03/EMP01-032-G32-AP16-03 топла продажба во Странство

DEN 1500.00
Од стока


Дијаметар:
32-милиметри
Бренд Име:
САНТ
Број На Модел На:
PE01.16Z32.032.03/EMP01-032-G32-AP16-03
Вкупна Должина:
125mm
Материјал:
42CrMo
Обложување:
никел
Тип:
Плоштад рамо мелење машина
Тип:
Плоштад рамо мелење машина
Обложување:
Сребро.
вметнете спецификација:
APKT1604 Од ZCC.КТ
Axial толеранција:
0.03 mm
Радијална толеранција:
0.03 mm
Feeler мерач за тестирање:
0.01 mm
Заб:
3
кориснички:
Yes
Адаптер:
Z
R

Купувачите избираат и