.

.

Chamfer мелење машина Indexable вметнете SPMT120408 Од ZCC.CTdisc DC01.12Z25.025.02/CMD01-025-G25-SP12-02 топла продажба во Странство

Chamfer мелење машина Indexable вметнете SPMT120408 Од ZCC.CTdisc DC01.12Z25.025.02/CMD01-025-G25-SP12-02 топла продажба во Странство

DEN 1340.16
Од стока


Дијаметар:
12mm
Вкупна Должина:
120mm
Бренд Име:
САНТ
Број На Модел На:
DC01.12Z25.025.02/CMD01-025-G25-SP12-02
Тип:
Chamfer мелење машина
Материјал:
42CrMo
Обложување:
никел
Тип:
Chamfer мелење машина
Обложување:
Сребро.
вметнете спецификација:
SPMT120408 Од ZCC.КТ
Axial толеранција:
0.03 mm
Радијална толеранција:
0.03 mm
Feeler мерач за тестирање:
0.01 mm
Заб:
2
кориснички:
Yes
Адаптер:
Z
R

Купувачите избираат и