.

.

S-рамо мелење машина Indexable вметнете APKT1604 Од ZCC.КТ диск PE01.16A22.063.06/EMP02-063-A22-AP16-06 топла продажба во Странство

S-рамо мелење машина Indexable вметнете APKT1604 Од ZCC.КТ диск PE01.16A22.063.06/EMP02-063-A22-AP16-06 топла продажба во Странство

DEN 2640.00
Од стока


Дијаметар:
63MM
Број На Модел На:
PE01.16A22.063.06/EMP02-063-A22-AP16-06
Вкупна Должина:
40mm
Бренд Име:
САНТ
Материјал:
42CrMo
Обложување:
никел
Тип:
Плоштад рамо мелење машина
Тип:
Плоштад рамо мелење машина
Обложување:
Сребро.
вметнете спецификација:
APKT1604 Од ZCC.КТ
Axial толеранција:
0.03 mm
Радијална толеранција:
0.03 mm
Feeler мерач за тестирање:
0.01 mm
Заб:
6
кориснички:
Yes
Адаптер:
A
R

Купувачите избираат и