.

.

S-рамо мелење машина Indexable вметнете APKT11T3 Од ZCC.КТ диск PE02.11A22.050.04/EMP03-050-A22-AP11-04 топла продажба во Странство

S-рамо мелење машина Indexable вметнете APKT11T3 Од ZCC.КТ диск PE02.11A22.050.04/EMP03-050-A22-AP11-04 топла продажба во Странство

DEN 6380.16
Од стока


Дијаметар:
50mm
Број На Модел На:
PE02.11A22.050.04/EMP03-050-A22-AP11-04
Бренд Име:
САНТ
Вкупна Должина:
58mm
Материјал:
42CrMo
Обложување:
никел
Тип:
Плоштад рамо мелење машина
Тип:
Плоштад рамо мелење машина
Обложување:
Сребро.
вметнете спецификација:
APKT11T3 Од ZCC.КТ
Axial толеранција:
0.03 mm
Радијална толеранција:
0.03 mm
Feeler мерач за тестирање:
0.01 mm
Заб:
4
кориснички:
Yes
Адаптер:
A
R

Купувачите избираат и