.

.

Мелничката алатки Indexable машина Со вметнување SEET120308PER Од ZCC.КТ се Соочуваат машина диск PF02.12A22.050.05 топла продажба во странство

Мелничката алатки Indexable машина Со вметнување SEET120308PER Од ZCC.КТ се Соочуваат машина диск PF02.12A22.050.05 топла продажба во странство

DEN 2320.32
Од стока


Дијаметар:
50mm
Вкупна Должина:
40mm
Бренд Име:
САНТ
Број На Модел На:
PF02.12A22.050.05
Тип:
лицето мелничката алатка
Материјал:
42CrMo
Обложување:
никел
Тип:
лицето мелничката алатка
Обложување:
Сребро.
вметнете спецификација:
SEET120308PER Од ZCC.КТ
Axial толеранција:
0.03 mm
Радијална толеранција:
0.03 mm
Feeler мерач за тестирање:
0.01 mm
Заб:
5
Адаптер:
A
кориснички:
Yes
R

Купувачите избираат и