.

.

6 компјутери/Многу Новина Бенд меморандуми Inde лепливи белешки пост гости Налепници Канцелариски канцелариски прибор за Училиште материјали EM432

6 компјутери/Многу Новина Бенд меморандуми Inde лепливи белешки пост гости Налепници Канцелариски канцелариски прибор за Училиште материјали EM432

DEN 202.00
DEN 288.00
-30 %
Од стока


Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот
6 компјутери/Многу Новина Бенд меморандуми Inde лепливи белешки пост гости Налепници Канцелариски канцелариски прибор за Училиште материјали EM432
Функција :
Инспирација : бенд кодови.
Боја : 1 боја.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : проверете ја следнава слика.
Тежина : 10g.
Функција : Memo pad / Лепливи белешки / Scrapbooking.
Совет : Ова е 6 парчиња/многу . (Ова е леплива белешки, не може да се бенд-помош.)

Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Број На Модел На:
бендот помош меморандуми
Магнетизам:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
R

Купувачите избираат и