.

.

Јапонија Makita сточарство Влијание вежба MT80A/Б Мулти-функција брзина насловна Страна вежба Номинална влезна моќност: 500W 10ММ

Јапонија Makita сточарство Влијание вежба MT80A/Б Мулти-функција брзина насловна Страна вежба Номинална влезна моќност: 500W 10ММ

DEN 4241.00
DEN 4511.52
-6 %
Од стока


MT80 A
Номинална влезна моќност : 500 W
Капацитет : 10мм бетон, челик 10мм, дрво 20mm
Влијанието број (ipm) : 0-43500
Број на револуции (rpm) : 0-2900
Волумен (L * W * H) : 254x70x196mm
Нето тежина : 1.6 kg
Кабелот за напојување : 2.0 m
Додатоци :
Вежба картичка копче x 1 PCS
Страна справи x 1 PCS
MT80 B
Номинална влезна моќност : 500 W
Капацитет : 16mm бетон, челик, 13mm, дрво 20mm
Влијанието број (ipm) : 0-43500
Број на револуции (rpm) : 0-2900
Волумен (L * W * H) : 262x70x196mm
Нето тежина : 1.7 kg
Кабелот за напојување : 2.0 m
Додатоци :
Вежба картичка копче x 1 PCS
Страна справи x 1 PCS

Бренд Име:
Makita
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
MT80A/MT80B
R

Купувачите избираат и