.

.

14PCS Професионални Магнетни Орев Возачот Поставите Метрички Штекер 1/4 Хексадецимален Моќ Вежба Битови 6~19mm Вежба Малку Адаптер Хексадецимален Моќ Нови Алатки

14PCS Професионални Магнетни Орев Возачот Поставите Метрички Штекер 1/4 Хексадецимален Моќ Вежба Битови 6~19mm Вежба Малку Адаптер Хексадецимален Моќ Нови Алатки

DEN 950.00
DEN 1056.00
-10 %
Од стока

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов. Дизајниран за 1/4" Хексадецимален месо тело Битови Екстра-Сила Магнет Има Битови Безбедно Одлично за Работа со Тешко да се Постигне Завртки Мора да се има додаток во собата за моќ вежби и влијание возачи Неограничен Користи во Автомобилската, Хардвер, Хоби, Дома, итн.. се Вклопува сите моќ вежби, screwguns, cordless & магнетни возачи Sandblasted, хром vanadium челик делови На бел-форма и магнетни хексадецимален вметнете оставете малку да се одржи на малку безбедно место за побрзо инсталации. 14pcs 6mm-19mm Хексадецимален Штекер Ракав Млазници Магнетни Орев Возачот Поставите Вежба Малку Адаптер Хексадецимален алат Спецификација : Боја : како на сликата Тежина : 726g(14 PCS) Хексадецимален Големина : 1/4" Должина : 65mm Материјали : Челик Големини : 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ,13,14,15,16,17,18,19 мм Пакетот Вклучува 14 PCS Професионални Магнетни Орев Возачот Поставите Метрички Штекер Хексадецимален Моќ Вежба Битови

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
fixmee
R

Купувачите избираат и