.

.

Нови Оригинални DVP16ES200R ES2 Сериски САЛАДИН Програмабилни Логички Контролер 100-240VAC 8DI 8DO Реле излез заградени во парк

Нови Оригинални DVP16ES200R ES2 Сериски САЛАДИН Програмабилни Логички Контролер 100-240VAC 8DI 8DO Реле излез заградени во парк

DEN 5712.00
Од стока

Нови Оригинални DVP16 ES200 R ES2 Сериски САЛАДИН Програмабилни Логички Контролер 100-240 VAC 8 DI 8 DO Реле излез заградени во акцијата ПРАТКА 1.Предмети се испраќаат само по уплата. 2. DHL ПРОЗОРЦИ Fedex или ЕМС е достапна за превозот. 3.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи. 4.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. 5. Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 6.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 7.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 8.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор Гаранција за обезбедување на Квалитетот е предвидено.Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.

Број На Модел На:
DVP16ES200R
DIY Материјали:
Електрични
R

Купувачите избираат и