.

.

Мобилен Телефон Копија Batteria 4300mAh За Samsung Galaxy S4 SIV мини i9190 Батерија за Замена на Батеријата +Задниот Поклопец Случај

Мобилен Телефон Копија Batteria 4300mAh За Samsung Galaxy S4 SIV мини i9190 Батерија за Замена на Батеријата +Задниот Поклопец Случај

DEN 434.00
DEN 563.52
-23 %
Од стока


Висок Квалитет на Мобилен Телефон Batteria За Samsung Galaxy S4 SIV мини i9190 Батерија за Замена на Батеријата 4300m Ah+Задниот Поклопец Случај
* Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со зголемена пасивност и времето на разговор.
* Овој продолжен батеријата е два пати погуста од оригиналот,толку е поголем капацитет и треба нашата маска за да го инсталирате на телефонот.
* Дојде со посебни капакот на батеријата за продолжен батеријата,подебели од оригиналниот задниот поклопец.
* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.
* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.
* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Капацитетот на батеријата : 4300m Ah
* Боја : Бела
* Напон : 3.8 v
Компатибилен со модели : за Samsung Galaxy S4/СИВ мини i9190 (не за нормален Galax'y S4)
(Само одговара за Наведен еден модел,ве молиме проверете со вашиот модел внимателно пред да го купат.)
Pakage вклучуваат :
* 1x продолжен батеријата
* 1x посебни одговара на капакот на батеријата

Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
GOLDFOX
Квалитетот сертификација:
CE
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Samsung Модел:
Galaxy S4 Mini
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
A1285
батеријата Назад Случај Боја:
Црна
Применлив модел:
За Samsung Galaxy S4 SIV мини i9190
Напон:
3.8V
batteria Капацитет:
4300mAh
Тип На Батерија:
Литиум Јон батерии
R

Купувачите избираат и