.

.

Оригиналниот Звучникот Гласно Говорник ѕвончето измамник за Asus FonePad 7 FE375CG FE375CXG FE7530CXG FE375 K019 Поправка Делови

Оригиналниот Звучникот Гласно Говорник ѕвончето измамник за Asus FonePad 7 FE375CG FE375CXG FE7530CXG FE375 K019 Поправка Делови

DEN 335.52
Од стока


Компатибилен со : за Asus Fone Pad 7 FE375 CG FE375 CXG
Пакет содржи : 1 x Гласно Говорник Ѕвончето Измамник за Asus Fone Pad 7 FE375 CG FE375 CXG
Пакет Содржи :
1 x за Asus Fone Pad 7 FE375 CG Гласно Говорник Ѕвончето & Измамник
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка).

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За ASUS FonePad 7 FE375CG
Бренд Име:
JEDX
Компатибилен Бренд:
За ASUS FonePad 7 FE375CG
is_customized:
Yes
Компатибилен со:
За ASUS FonePad 7 FE375CG
во парк:
Yes
слободен брод:
Yes
Состојба:
Бренд Нови
Qauality:
Оригиналниот Вистински
Карактеристики:
Се замени за разбиена, оштетени слушалка Приемник
R

Купувачите избираат и