.

.

USB Полнење Dock Приклучок Џек Полнење Port Конектор Флекс Кабел За Samsung Galaxy S4 Активни I537 I9295 E470S

USB Полнење Dock Приклучок Џек Полнење Port Конектор Флекс Кабел За Samsung Galaxy S4 Активни I537 I9295 E470S

DEN 374.00
DEN 394.08
-5 %
Од стока


USB Полнење Dock Приклучок Џек Полнење Port Конектор Флекс Кабел За Samsung Galaxy S4 Активни I537 I9295 E470 S
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Галакси I537 Flex Кабел
дизајн:
Бар
Бренд Име:
HONGYOU
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилни модели:
За Samsung Галакси I9295 Flex Кабел
Is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и