.

.

ChengHaoRan 10pcs/многу нови екран на допир digitizer FPC конектор За ipad 2 3 4 контактот на логика одбор 37PINs,

ChengHaoRan 10pcs/многу нови екран на допир digitizer FPC конектор За ipad 2 3 4 контактот на логика одбор 37PINs,

DEN 567.00
DEN 667.68
-15 %
Од стока

Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Број На Модел На:
NL-082
Бренд Име:
ChengHaoRan
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За ipad
R

Купувачите избираат и