.

.

YuXi назад задните леќи на камерата стакло покритие за LeTV Leeco Ле X500 X600 X800 X820 X900 Le2 X620 / Pro мобилен телефон замена

YuXi назад задните леќи на камерата стакло покритие за LeTV Leeco Ле X500 X600 X800 X820 X900 Le2 X620 / Pro мобилен телефон замена

DEN 11.00
DEN 12.96
-15 %
Од стока


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

боја:
X500, X600, X800, X820, X900, Le2 X620, Le2 Про
Број На Модел На:
поклопец на леќите на камерата
дизајн:
Бар
Бренд Име:
YuXi
Компатибилен Бренд:
за Letv
R

Купувачите избираат и