.

.

10PCS/МНОГУ ААА Квалитет Заврши 4 инчен LCD Екран За iPhone 5G 5S 5C Екранот Multi Touch Screen Digitizer Замена со DHL

10PCS/МНОГУ ААА Квалитет Заврши 4 инчен LCD Екран За iPhone 5G 5S 5C Екранот Multi Touch Screen Digitizer Замена со DHL

DEN 5568.00
DEN 6959.52
-20 %
Од стока

-28.45 -28.45 -25.95 ДОЛАРИ, 16.40-23.45 -25.95 -23.45 -14.95 -14.95 -14.95 -13.45
10 PCS/МНОГУ ААА Квалитет Заврши 4" инчен LCD Екран За i Phone 5 G 5 S 5 C Екранот Multi Touch Screen Digitizer Замена со DHL Тип на Мобилен Телефон LCD Компатибилен Бренд За i Phone 5 5s 5c Дел LCD со Digitizer Квалитет Brande Ново Ниво ААА Резолуција 1136*640 & 326 PPI големина на Екран 4" инчен Колор Црно-Бело
Компатибилен Со :
За i Phone 5 5s 5c + LCD + Екран на Допир Digitizer + Рамка
Пакет Се Вклучени :
10*LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието За i Phone 5 5s 5c
10* Калено стакло
1*Отворање алатки
1*Телефон носителот

боја:
10pcs 5 црна, 10pcs 5 бела, 10pcs 5C црна, 10pcs 5S црна, 10pcs 5S бела
Бренд Име:
LCD КУЌА
Резолуција На Екранот:
1136x640
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,Iphone 5c,Iphone 5s
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За iphone 5 5s 5c
боја:
црна, бела
Име:
За Apple iPhone 5 5s 5c Екранот
Материјали:
Мулти-Допир
Модел:
A1428 A1429 A1442
Состојба:
LCD со Digitizer & Рамка
Гаранција:
една година
КК Тестирање пред превозот:
Yes
подарок:
Отворање алатки, Калено Стакло, Телефон Носителот
квалитет:
ААА+
испорака:
бесплатен превозот на курирската служба dhl
R

Купувачите избираат и