.

.

3PCS Топла продажба на тестирани AMOLED со lcd екран на допир за Samsung S5 G900 екранот собрание

3PCS Топла продажба на тестирани AMOLED со lcd екран на допир за Samsung S5 G900 екранот собрание

DEN 12888.00
Од стока

Ви благодарам многу за вашата поддршка. 1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, Само напишете го текстот. Коментарите не се појавуваат слики !!!!!! 2. Тоа е неопходно и важно да се земе видео кога ќе се отпакува пакетот, и тоа ќе биде валиден доказ кога ќе примите оштетени екраните. Ако не можете да обезбеди видео, не можевме да веруваме дека тоа е оштетен во транзит, и ние не ќе одговорен за било каква штета случаи. 3.Постои мал печат на задната страна на LCD, ве молиме да не го избрише тоа, ако тоа беше избришана , ние нема да го признаеме производ , и не постои гаранција повеќе. 4.Ако имате било какви прашања или проблеми треба да се решат, ве молиме контактирајте со продавачот прво.

боја:
Црна, Бела, Златна
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
TeleGym
Број На Модел На:
За Samsung S5 G900
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
број:
за Samsung S5 G900 LCD
е-прилагодена:
Yes
LCD Комплет:
Yes
Состојба:
Нови
Употреба:
Мобилен Телефон
дизајн:
LCD
Модел Не:
за Samsung S5 G900 LCD
квалитет:
100% тестирани ОЕМ квалитет
време на испорака:
1-2 дена по плаќање
Пакет:
antistatic торба заштита на пакување
R

Купувачите избираат и