.

.

За Huawei Чест 6X Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието + Рамка BLN-L24 BLN-AL10 BLN-L21 BLN-L22

За Huawei Чест 6X Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието + Рамка BLN-L24 BLN-AL10 BLN-L21 BLN-L22

DEN 887.52
Од стока


. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа.
. Пакување : Сите Таблета/ Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси, а потоа ставете го во меур торба или мала кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот.
. Во акции за да се обезбеди promp испорака.
. Сите производи се во добра состојба
. Ние ќе го споделам и ажурирање со вас најновите информации за таблет компјутер/мобилен телефон на поправка делови
пакетот вклучува :
1 x екран на допир digitizer +lcd дисплеј
Квалитет и Гаранција :
Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем.
Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.
Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа.

боја:
Црна, Бела, Златна
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Компатибилен Бренд:
Huawei
Број На Модел На:
За Чест 6X
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
KUERT
R

Купувачите избираат и