.

.

10pcs/многу Нови За Алкател Еден Допир 5010 5010D OT5010 Lcd Екран

10pcs/многу Нови За Алкател Еден Допир 5010 5010D OT5010 Lcd Екран

DEN 4399.00
DEN 4680.00
-6 %
Од стока


Резолуција На Екранот:
960x540
Број На Модел На:
За Еден Допир 5010 5010D OT5010
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Се Сретне Мравка
Компатибилен Бренд:
Алкател
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Кина
цена:
Трговија на големо
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
Екранот:
5.0 инчен
R

Купувачите избираат и