.

.

Оригиналниот LCD екран lcd дисплеј за opticon H22 H-22 Скенер

Оригиналниот LCD екран lcd дисплеј за opticon H22 H-22 Скенер

DEN 4368.00
DEN 4800.00
-9 %
Од стока

Originaly за opticon H22 H-22 Скенери LCD екранот се 100% Висок Квалитет
Карактеристики :
100% Висок Квалитет.
1. Замена LCD Дисплеј Собранието.
2.Секој екран е тестиран пред превозот и се 100% работи.
Ако какви било проблеми ,ве молиме контактирајте со нас наскоро.

Резолуција На Екранот:
960x540
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
opticon H22 H-22
R

Купувачите избираат и