.

.

Superfine 2.3 mm Пенкало Nib Активни Capacitance Специјалното Пенкало Полнење на допир за да го заклучите За iPhone 6S 7 7 Плус iPad Mini iPad Воздух 2

Superfine 2.3 mm Пенкало Nib Активни Capacitance Специјалното Пенкало Полнење на допир за да го заклучите За iPhone 6S 7 7 Плус iPad Mini iPad Воздух 2

DEN 847.00
DEN 996.48
-15 %
Од стока


Опис
Superfine 2.3 mm Пенкало Nib Активни Capacitance Специјалното Пенкало Полнење на допир за да го заклучите За i Phone 6 S 7 7 Плус i Pad Mini i Pad Воздух 2
1. Висока чувствителност со 2.3 mm nib.
2. Лесно да се носат димензија со 8.5*130mm.
3. Лесно да се работи со активни уреди со покажувач на технологијата без дополнителни приемник или Bluetooth уреди.
4. Лесно полнење со микро USB порта,12 часа долго работно време.
5. Обезбедува smoth пенкало како пишување искуство за вашиот екран осетлив на допир таблет или телефон.
6. Многу погодна цена се поставени за полнење. Тоа е прифатлива и трошоците-ефективна производ.
Општи Пристаништа 1 x Микро USB Конекција Микро USB Извор на Енергија Работно Време До 12 часа Пакет Вклучува Пакет Содржина 1 x USB Кабел
Слики
Превозот 1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само Може да се проследи во Кина и не се детални следење на информации во вашата земја. 2. EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или Воздухопловната за превозот метод се предвидени. 3. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за да одберете земји & различни превозот начин. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали. 4. Време на испорака : EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT : 3-7days. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи. 5. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. 6. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност. 7. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 8. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

боја:
Кафеава, Црна, Жолта, Розово Злато
Број На Модел На:
Перо Пен
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
haweel
R

Купувачите избираат и