.

.

ОЛАФ 8 Порти USB Ѕид Полначот LED Екран ЕУ Приклучок Адаптер Мобилен Телефон Полнач за iPhone, Samsung Xiaomi USB Полнач

ОЛАФ 8 Порти USB Ѕид Полначот LED Екран ЕУ Приклучок Адаптер Мобилен Телефон Полнач за iPhone, Samsung Xiaomi USB Полнач

DEN 1359.36
Од стока


Бренд Име:
олаф
Излезен Интерфејс:
USB
Тип:
Патување
Квалитетот сертификација:
CCC
Излез:
5V/1.2 ЕДЕН
USB Порти:
≥6
Број На Модел На:
8 Порти USB Ѕид Полначот LED Дисплеј
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Извор На Енергија:
A. C. Извор
На текст:
100-240V/0.8 НА
Компатибилен Бренд:
Универзална
R

Купувачите избираат и