.

.

10PCS/многу 5V 2A Ѕид Патување USB Адаптер за полнење За Samsung галакси S5 S4 S6 забелешка 3 2 ЕУ Приклучок за Полнач За iphone 7 6 5 4

10PCS/многу 5V 2A Ѕид Патување USB Адаптер за полнење За Samsung галакси S5 S4 S6 забелешка 3 2 ЕУ Приклучок за Полнач За iphone 7 6 5 4

DEN 786.00
DEN 946.56
-17 %
Од стока


10 PCS/многу 5 V 2 A Ѕид Патување USB Адаптер за полнење За Samsung галакси S5 S4 S6 забелешка 3 2 ЕУ Приклучок за Полнач За iphone 7 6 5 4
Производи Опис Приклучок Тип : ЕУ Plug Излез : DC 5 V 2 A(Макс) Влез : AC100-240 V, 50-60 Hz, 0.35 Една Димензија : Прибл.6.8(L) x 3.6(W) x 2.1(H)cm

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
RJ
USB Порти:
1
Излезен Интерфејс:
USB
Излез:
5V/2.1 A
Квалитетот сертификација:
CCC,CE,RoHS,FCC
Компатибилен Бренд:
Универзална,Apple,Samsung,xiaomi,Huawei,Lenovo,Meizu,SONY,ZTE,LG,Nokia,HTC,Motorola,Blackberry,Други
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Број На Модел На:
RJC20110023
Тип:
Патување
На текст:
100-240V/0.3 А
R

Купувачите избираат и