.

.

Замена На Висок Квалитет 5.0 За Wiko Бери Екран На Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло Леќа Panel

Замена На Висок Квалитет 5.0 За Wiko Бери Екран На Допир Digitizer Сензор Надворешното Стакло Леќа Panel

DEN 252.00
DEN 268.80
-6 %
Од стока


боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Wiko
Бренд Име:
Се Сретне Мравка
Екранот:
≥5
Број На Модел На:
За Wiko Бери
боја:
црна, Бела
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Кина
цена:
Трговија на големо
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
R

Купувачите избираат и