.

.

Ласерско сечење Дрвена сложувалка DIY рака составени 3D модел Пиштоли полуавтоматски пиштоли пушки за деца момчињата сакаат играчка подарок

Ласерско сечење Дрвена сложувалка DIY рака составени 3D модел Пиштоли полуавтоматски пиштоли пушки за деца момчињата сакаат играчка подарок

DEN 459.00
DEN 707.04
-35 %
Од стока


Ласерско сечење Дрвена сложувалка DIY рака составени 3 D модел Пиштоли полуавтоматски пиштоли пушки за деца момчињата сакаат играчка подарок
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Пол:
Момчиња
Предупредување:
не е за јадење
Број На Модел На:
блокот 348
Тип:
пиштол
Материјал:
Дрво
Скала:
1
Бренд Име:
HZFZ
Возраст Опсег:
> 3 години
Количината на Предмети во Собата:
98
Тема:
Пиштол
Производителите:
Фабриката directdrop продажба
Објектот:
3d дрво пиштол пиштол
боја:
Дрво боја
термин:
собрани Пиштоли полуавтоматски пиштоли пушки
Пол:
децата бебе момче девојка деца menino пријатели kindred
сертификација:
CE 3C
Име:
Пиштоли, полуавтоматски пушки, пушки
Технологија:
Ласерско сечење дрво
Ефект:
хоби загатка Пиштол
ОСВЕТЛУВААТ:
bunchems oyuncaklar
R

Купувачите избираат и