.

.

50pcs/многу 1w/3w/5w широк спектар led расте чип , предводена расте светла ,широко 400nm-840nm led диоди за внатрешна Не PCB/со ПХБ ѕвезда

50pcs/многу 1w/3w/5w широк спектар led расте чип , предводена расте светла ,широко 400nm-840nm led диоди за внатрешна Не PCB/со ПХБ ѕвезда

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Од стока


1w Спецификација :
Моќност : 1 W
Актуелни : 350m A
Напон : 3.0-3.2 V
Боја сооднос : цел спектар 400nm-840nm
Животниот век : 50000h
Пријава : Сите фаза на растенијата
3w Спецификација :
Моќност : 3 W
Актуелни : 700m A
Напон : 3.2-3.6 V
Боја сооднос : цел спектар 400nm-840nm
Животниот век : 50000h
Пријава : Сите фаза на растенијата
5w Спецификација :
Моќност : 5 W
Актуелни : 700m A
Напон : 6-7 V
Боја сооднос : цел спектар 400nm-840nm
Животниот век : 50000h
Пријава : Сите фаза на растенијата

Wattage:
1W, 3W, 5W
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
LED
R

Купувачите избираат и