.

.

Одговара Пандора Шарм Оригинални Хривнија Spacer Шарм 925 Сребрен Мушка Апстракт Циркон Монистра Накит Одлуки Година Зимски DIY Berloque

Одговара Пандора Шарм Оригинални Хривнија Spacer Шарм 925 Сребрен Мушка Апстракт Циркон Монистра Накит Одлуки Година Зимски DIY Berloque

DEN 144.00
DEN 239.52
-40 %
Од стока


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PP0347
Бренд Име:
HANZHISHI
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
0.8G
Материјал:
Сребро +Циркони
Метал Тип:
Сребро+циркони
R

Купувачите избираат и