.

.

Микс 100 Компјутери/многу Стаклени Монистра Круг Топката Мушка Чиста Боја DIY Голема Дупка Spacer Шарм Одговара За Пандора Стил Хривнија Шарм

Микс 100 Компјутери/многу Стаклени Монистра Круг Топката Мушка Чиста Боја DIY Голема Дупка Spacer Шарм Одговара За Пандора Стил Хривнија Шарм

DEN 496.00
DEN 528.00
-6 %
Од стока

Микс 100 Компјутери/многу Стаклени Монистра Круг Топката Мушка Чиста Боја DIY Голема Дупка Spacer Шарм Одговара За Пандора Стил Хривнија Шарм
Детали за производот : Дупка со Дијаметар : appr. 5mm Боја : Мешана Боја Материјал : Стакло и Монистра + Сребро Позлатен Тока MOQ, 100 Парчиња/Многу Употреба : Монистра шарм за DIY Накит Нараквици или Ѓердан

Материјал:
Пластични
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
BED0106
Објектот Тежина:
4g
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SHEAUTY
Дупка Со Дијаметар Од:
appr.5mm
Објектот Големина:
14*8мм
боја:
мешана боја
MOQ:
100 парчиња
R

Купувачите избираат и