.

.

Трговија на големо 1000pcs/многу (за 10g) 2mm Стакло чешка Семе Мониста Транспарентен Цевка Spacer Монистра за DIY Накит Одлуки 20 Бои

Трговија на големо 1000pcs/многу (за 10g) 2mm Стакло чешка Семе Мониста Транспарентен Цевка Spacer Монистра за DIY Накит Одлуки 20 Бои

DEN 54.00
DEN 105.60
-49 %
Од стока


Трговија на големо 1000pcs/многу (за 10g) 2mm Стакло чешка Семе Мониста Транспарентен Цевка Spacer Монистра за DIY Накит Одлуки 20 Бои F1911
Димензии : Дијаметар 2mm Долго околу 2,5-3мм
1.Физички и слики имаат малку надвор боја
2.Превозот време :
Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до сад
тоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Taofe ifafa
Број На Модел На:
ezg
Големина:
2x3mm
Број на секоја кеса:
1000pcs/торба
Is_customized :
Yes
Долго:
околу 2,5-3мм
Кристално Стакло Spacer Монистра:
СРЕБРО НАРЕДЕНИ Злато Сребро чешка Семе Мониста
2x3mm Цевка Монистра:
стаклени монистра Цевка Монистра
Цевка монистра за изработка на накит :
СРЕБРО НАРЕДЕНИ чешка Стакло Семе Spacer Цевка монистра
R

Купувачите избираат и