.

.

Природни досадна полски Мат Слика камен Монистра 16 Влакно 4 6 8 10 12MM За Ѓердан Хривнија Одлуки MPJB01

Природни досадна полски Мат Слика камен Монистра 16 Влакно 4 6 8 10 12MM За Ѓердан Хривнија Одлуки MPJB01

DEN 100.00
DEN 143.52
-30 %
Од стока


Samandbeads Накит Ко ; Ltd
Материјал :
Мат Слика Од Јаспис Круг Монистра
Големина на :
Монистра : 4mm/6mm/8мм/10мм/12mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
30pcs - 95pcs како Минимум за
Дел Бр.
MPJB01
Бренд
Samand Beads
Природни досадна полски Мат Слика камен Монистра 16" Влакно 4 6 8 10 12 MM За Ѓердан Хривнија Одлуки MPJB01
Големина : 4mm/ 6mm/8мм/10мм/12mm сите instock : )
Големина(Дијаметар на секое лежиште) : 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm за вашиот избор
Должина : 16 инчи/влакно
4mm : 95beads/влакно
6mm : 63beads/влакно
8мм : 48beads/влакно
10мм : 38beads/влакно
12mm : 30beads/влакно
14mm : 23beads/влакно
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 30-95pcs како еден многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
МЕСЕЧИНАТА МОНИСТРА
Број На Модел На:
MPJB01
Објектот Тежина:
50G
боја:
слика
објектот се опише:
Мат Слика Од Јаспис Круг Монистра
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4 6 8 10 12mm
R

Купувачите избираат и