.

.

100PCs DIY Монистра Spacer Шарм за Накит Одлуки Смола Евтини, на Големо со Висок Квалитет Лабава Мушка Мулти Дизајни за Избор

100PCs DIY Монистра Spacer Шарм за Накит Одлуки Смола Евтини, на Големо со Висок Квалитет Лабава Мушка Мулти Дизајни за Избор

DEN 528.00
DEN 561.12
-6 %
Од стока


100 PCs DIY Монистра Spacer Шарм за Накит Одлуки Смола Евтини, на Големо со Висок Квалитет Лабава Мушка Мулти Дизајни за Избор
Детали за производот Дупка со Дијаметар : appr. 5mm Боја : Избрани Моделот на Изборен Материјал : Смола Монистра + Сребро Позлатен Тока MOQ, 100 Парче Употреба : Монистра шарм за DIY Накит Нараквици или Ѓердан Забелешка : Ако вашиот побарувачката модели не се во опција, ве молиме да ни кажете Модел Број кога цел. Ние ќе ја испрати на Моделот според вашата порака. Ви благодариме!

Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
BED0103-D
Објектот Тежина:
2g
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SHEAUTY
Дупка Со Дијаметар Од:
5mm
Објектот Големина:
14*8 mm
боја:
Избрани Бои Се Опционални
Количина:
100 парче
Материјал:
Смола
R

Купувачите избираат и