.

.

2017 Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија 925 Sterling Silver Обврзани Со Љубов Шарм со CZ Срцето Лак Шарм Мушка Изработка на Накит

2017 Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија 925 Sterling Silver Обврзани Со Љубов Шарм со CZ Срцето Лак Шарм Мушка Изработка на Накит

DEN 355.00
DEN 417.12
-15 %
Од стока


1.Превозот :
Ние испрати Пакет Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Тоа може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2, само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2.Цена :
Ова е фабрика цена и фабриката за продажба на секој купувачот директно , ако се најде поевтина цена од нас ,ве молиме да ми кажете , јас ќе бидам многу го цениме, ви благодариме.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.59g
Бренд Име:
HANZHISHI
Број На Модел На:
PD0429
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Име:
сребро шарм со кубни циркони
накит стил:
diy накит
Повод:
Партија,Годишнина, Подарок, Weding ,Партија,ангажман
Начини на Продажба:
фабриката штекер
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо
Нарачана:
Yes
Метал Тип:
925 Sterling silver
Парична казна или Моден:
Моден
Трговија на големо:
Yes
Фабриката Место:
Guang Dong
R

Купувачите избираат и