.

.

MY1073 Freeform МИКС Големина Druzy Кристал Жолта Титаниум позлатен Монистра,Грутка Кварц geode Монистра

MY1073 Freeform МИКС Големина Druzy Кристал Жолта Титаниум позлатен Монистра,Грутка Кварц geode Монистра

DEN 771.00
DEN 811.20
-5 %
Од стока


Опис
Точка Законик :
MY1073
Материјал :
Кристал Druzy
Боја :
Жолта
Облик :
freeform
Влакно Должина :
15.5 инчен
Тежина :
150g
Плаќање :
Т/T/western union/visa/master/трансфер
Пакување :
Секој објект пакување со една OPP вреќа
Производот Се Покаже
Превозот начин
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4.Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Тежина:
200g
Број На Модел На:
MY1073
Објектот Форма:
freeform
R

Купувачите избираат и