.

.

6-10мм Чисто Злато Боја Жица Заврши Грутка Чип Turquoises Rosary Синџир RC4996

6-10мм Чисто Злато Боја Жица Заврши Грутка Чип Turquoises Rosary Синџир RC4996

DEN 1137.60
Од стока


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите. Ви благодариме!
Спецификација За Производ :
6-10мм Чисто Злато Боја Жица Заврши Грутка Чип Тиркизна Rosary Синџир RC4996
Модел : RC4996
Облик : Грутка Чип
Материјал : Тиркизна
Позлата : Чисто Злато Во Боја
Крај : Жица Завиткан
Големина : 6-10мм
Повеќе Дизајни :
Пакување : Секој Piect имаат една OPP Вреќа, Меур обвива
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен. Големината, обликот и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, ако ви се грижи за својот суров и природни, ве молиме да се разгледа за да се купи.
Производот Се Покаже :
ЧПП (Често Поставувани Прашање) :

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
RC4991
Објектот Тежина:
Approx 200g
Објектот Форма:
Грутка Чип
R

Купувачите избираат и