.

.

2018 Исклучителна DIY Европската Кристал уроци Монистра Berloque Монистра ги Собере Оригиналните Пандора Нараквици Шарм Скапоцени Подароци

2018 Исклучителна DIY Европската Кристал уроци Монистра Berloque Монистра ги Собере Оригиналните Пандора Нараквици Шарм Скапоцени Подароци

DEN 75.84
Од стока


1)Цел под $5 ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Пратката не може да се следи за време на транспортот,брзината е исто како Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ).
2)Тоа е причината зошто ова производство е толку евтини и спаси многу пари за вас,па ве молиме да не го прават спорот за превозот,што нормално трае 25-60days на пристигнување.
3)Ако умот не следење на информации,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која може да се следи и ви треба да платат малку повеќе превозот цена.Или можете да остварите вашата цел да стигнат до $5,ние ќе брод $5 цел преку e Packet (само за САД, 7-27days) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(25-60days) .Што може да се следи.
4)Ако не го добиете вашиот парцела повеќе од 60days , ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ја или наплата.
5)Цел повеќе од $200 ,ние ќе слободни брод DHL/EMS/ФЕДЕКС (4-7working дена) за вас. Цел на Повеќе од $300 ,ние ќе слободни брод ПРЕГЛЕДИ(2-4working дена) .
Име : Европската монистра шарм
Материјал : метал со сребро и злато позлатен
Одговара За : Сите europeam бренд нараквици
Пакување : со opp вреќа и меур mail торба.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
big hole beads
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
ГОЛЕМА holeEuropean шарм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SOBUY
Is_customized:
yes
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
Тип:
pulseiras хривнија шарм
Објектот Форма:
европската монистра
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 4.5 мм
Одговара:
одговара за европски брендови на белегзии
Метал:
метал со позлатен сребрен
Камен:
ааа кристално
Пакување:
OPP вреќа
Надворешниот Дијаметар:
BEADS
R

Купувачите избираат и