.

.

Микс Lampwork Стакло Spacer Монистра DIY За Ѓердан Хривнија Handset Pendant Накит Изработка на Накит Додатоци за 40cm

Микс Lampwork Стакло Spacer Монистра DIY За Ѓердан Хривнија Handset Pendant Накит Изработка на Накит Додатоци за 40cm

DEN 188.00
DEN 267.84
-30 %
Од стока


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
15g
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
TEVIDA
Материјал:
Lampwork
Број На Модел На:
HC0023
Пакет:
OPP вреќа
diy монистра:
Шарм монистра
моден монистра:
стаклени монистра
R

Купувачите избираат и