.

.

Транспарентни Стаклени Монистра Насоки, Фацетирани, Abacus, Мешана Боја, 4x3mm; Дупка: 1mm, за 150pcs/влакно, 18.9

Транспарентни Стаклени Монистра Насоки, Фацетирани, Abacus, Мешана Боја, 4x3mm; Дупка: 1mm, за 150pcs/влакно, 18.9

DEN 314.00
DEN 449.28
-30 %
Од стока


Транспарентни Стаклени Монистра Насоки, Фацетирани, Abacus, Мешана Боја
Големина : за 4mm во дијаметар, дебелина 3мм, дупка : 1mm; за 150pcs/влакно, 18.9".
Стаклени монистра се сјае и фасцинантен. Нејзините пристоен изглед е полн со убавина на чиста и едноставна. Стаклени монистра секогаш им даде на луѓето чувство на домот, и таписерии. Тоа може да бидат заменети со куки, скок прстени, и да се пиновите да се ѓердани, нараквици и така натаму.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
GLAA-R029-4mm-M
Објектот Тежина:
122 g
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Употреба:
Монистра
фацетирани:
фацетирани
Обоена:
Undyed
единица:
10Strand
Материјал:
Стакло
R

Купувачите избираат и