.

.

1000pcs Езеро Сино AB Накит Одлуки DIY 2x3mm чешка Стаклена Цевка Семе Spacer Монистра Мали Pendant Beading Кристално Стакло Семе Мушка

1000pcs Езеро Сино AB Накит Одлуки DIY 2x3mm чешка Стаклена Цевка Семе Spacer Монистра Мали Pendant Beading Кристално Стакло Семе Мушка

DEN 53.00
DEN 103.68
-49 %
Од стока


1000pcs Yellwo AB Накит Одлуки DIY 2x3mm чешка Стаклена Цевка Семе Spacer Монистра мали pendant beading кристално стакло семе мушка
Димензии : Дијаметар 2mm Долго околу 2,5-3мм
1.Физички и слики имаат малку надвор боја
2.Превозот време :
Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до сад
тоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Taofe ifafa
Број На Модел На:
ezg
Големина:
2x3mm
Број на секоја кеса:
1000pcs/торба
Is_customized :
Yes
Долго:
околу 2,5-3мм
Кристално Стакло Spacer Монистра:
СРЕБРО НАРЕДЕНИ Злато Сребро чешка Семе Мониста
2x3mm Цевка Монистра:
стаклени монистра Цевка Монистра
Цевка монистра за изработка на накит :
СРЕБРО НАРЕДЕНИ чешка Стакло Семе Spacer Цевка монистра
R

Купувачите избираат и