.

.

Регулатор на напон Rectifier за Suzuki GSXR600 GSXR 750 2006-2013 GSXR 1000 2005-2012 Нови

Регулатор на напон Rectifier за Suzuki GSXR600 GSXR 750 2006-2013 GSXR 1000 2005-2012 Нови

DEN 1151.04
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница
Спецификација :
Conditon : Резервни 100% Нови
Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Со Топлина мијалник перки за подобро ладење
Ја спречува над полнење на батеријата и подобрување на Полнење способност
Го заменува Постојните Регулаторот, Само заменете и возење повторно
Материјал : Висок Квалитет На Алуминиум
Боја : Прикажува како слика
Fitment :
за Suzuki GSF1250 2007-2010
за Suzuki GSX650 GSX650 F 2008-2012
за Suzuki GSXR 600/750 2006-2013
за Suzuki GSXR 1000 2005-2012
за Suzuki GSXR 1300 2008-2012
за Suzuki SV1000 2003-2007 година
за Suzuki SFV650 2009-2011
за Suzuki DL650 (V-Strom) 2004-2012
за Suzuki VL1500 (Натрапникот LC) 2005-2009
за Suzuki VL800 (Булевар C50) 2006-2011
за Suzuki VZ800 (Marauder) права 2005-2011
Пакет се вклучени :
1 X Регулаторот Rectifier
Answer : ___________________________ Note :
Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас, ви благодариме!
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-5 работен ден, откако доби расчисти исплата. Сите вклучува превозот поштенски и манипулативните трошоци.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи.
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "PREFECT 5 Ѕвезди" и ни остави позитивен фидбек.

Специјални Функции:
регулаторот rectifier
Име На Модел:
BTC-RC004-GSX1300
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Како се покаже слика
Бренд Име:
FLYPIG
Состојба:
Нови
Пакет:
1*Регулатор Rectifier
Тип:
регулаторот rectifier
R

Купувачите избираат и