.

.

ЕКИ ОДГОВАРААТ ЗА LINHAI 600 АТВ

ЕКИ ОДГОВАРААТ ЗА LINHAI 600 АТВ

DEN 9024.00
Од стока


Објектот Ширина:
15cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Име На Модел:
LINHAI 600 АТВ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Fengmoto
Специјални Функции:
ЕКИ
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
LINHAI 600 АТВ
R

Купувачите избираат и